Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rada Gminy - Kadencja 2018 - 2023

Skład osobowy Rady Gminy Polska Cerekiew w kadencji 2018 – 2023

 

Zgodnie z art. 17 pkt.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2018 r. poz. 994, 1000, 1349 oraz 1432 ) Rada Gminy Polska Cerekiew liczy 15 radnych

 

Radnymi Gminy Polska Cerekiew na kadencje 2018 - 2023 zostali wybrani:

 

z okręgu nr 1 Ciężkowice - Leżała Urszula

z okręgu nr 2 Polska Cerekiew - Piela-Łatka Aneta

z okręgu nr 3 Polska Cerekiew - Waloszczyk Jolanta

z okręgu nr 4 Polska Cerekiew - Majnusz Norbert

z okręgu nr 5 Polska Cerekiew - Kołeczko Jerzy

z okręgu nr 6 Polska Cerekiew - Piegsa Brygida

z okręgu nr 7 Jaborowice - Zemełka Joachim

z okręgu nr 8 Ligota Mała, Połowa – Widera Klaudiusz

z okręgu nr 9 Dzielawy, Witosławice - Komorek Rajmund

z okręgu nr 10 Grzędzin - Harz Krystian

z okręgu nr 11 Wronin - Składny Krystian

z okręgu nr 12 Łaniec, Koza, Mierzęcin - Wawrzynek Maria

z okręgu nr 13 Zakrzów - Teister Daniel

z okręgu nr 14 Zakrzów - Syrzysko Roland

z okręgu nr 15 Zakrzów - Schurgacz Alfons

 

Uchwałą nr I/1/2018 z dnia 22 listopada 2018 r. Przewodniczącym Rady Gminy został wybrany Jerzy Kołeczko

Uchwałą nr I/2/2018 z dnia 22 listopada 2018 r. Wiceprzewodniczącym Rady Gminy została wybrana Aneta Piela-Łatka

 

 

Imię i nazwisko

Okręg

Komitet wyborczy

Pełniona w radzie funkcja

1

Urszula Leżała

Nr 1

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Członek Komisji d/s Gospodarczych, Inwestycji i Budżetu

 

Przewodniczący Komisji d/s Skarg, Wniosków i Petycji

2

Aneta Piela - Łatka

Nr 2

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Członek Komisji d/s Oświaty, Kultury i Sportu

3

Jolanta Waloszczyk

Nr 3

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Członek Komisji d/s Oświaty, Kultury i Sportu

 

Członek Komisji

Rewizyjnej

4

Norbert Majnusz

Nr 4

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Członek Komisji d/s Gospodarczych, Inwestycji i Budżetu

 

Członek Komisji d/s Oświaty, Kultury i Sportu

5

Jerzy Kołeczko

Nr 5

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Przewodniczący Rady Gminy

6

Brygida Piegsa

Nr 6

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Członek Komisji d/s Oświaty, Kultury i Sportu

 

Członek Komisji d/s Skarg, Wniosków i Petycji

7

Joachim Zemełka

Nr 7

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Członek Komisji d/s Gospodarczych, Inwestycji i Budżetu

 

Członek Komisji Rewizyjnej

8

Klaudiusz Widera

Nr 8

KWW JERZEGO KORECKIEGO ALTERNATYWA

Członek Komisji d/s Gospodarczych, Inwestycji i Budżetu

Członek Komisji Rewizyjnej

9

Rajmund Komorek

Nr 9

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Członek Komisji d/s Gospodarczych, Inwestycji i Budżetu

10

Krystian Harz

Nr 10

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Przewodniczący Komisji d/s Oświaty, Kultury i Sportu

 

Członek Komisji Rewizyjnej

11

Krystian Składny

Nr 11

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Członek Komisji d/s Gospodarczych, Inwestycji i Budżetu

 

Członek Komisji d/s Skarg, Wniosków i Petycji

12

Maria Wawrzynek

Nr 12

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Przewodniczący Komisji d/s Gospodarczych, Inwestycji i Budżetu

 

Członek Komisji Rewizyjnej

13

Daniel Teister

Nr 13

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

 

Członek Komisji d/s Oświaty, Kultury i Sportu

14

Roland Syrzysko

Nr 14

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Członek Komisji d/s Oświaty, Kultury i Sportu

 

Członek Komisji d/s Skarg, Wniosków i Petycji

15

Alfons Schurgacz

Nr 15

KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Członek Komisji d/s Oświaty, Kultury i Sportu

 

Członek Komisji d/s Skarg, Wniosków i Petycji

Wersja XML